TILLSAMMANS

Vi är team NeH

NeH:s drivkraft är att hjälpa sina kunder öka försäljningen och stärka sina varumärken genom att kreativt och kostnadseffektivt använda profilprodukter i sin kommunikation. Denna kraft finns i hela vår organisation och genomsyrar allt vi gör. Vårt Teams mantra är att alltid lösa uppgiften oavsett utmaningen och det är en av anledningarna som gör att våra kunder är lojala NeH.

Vill du veta mer vad vi kan göra för ert företag?

Kontaktpersoner

Peter Holm

Peter Holm

VD
peter.holm@neh.com
070-211 9995

Fredrik Jacobsson

Fredrik Jacobsson

Försäljningsansvarig Concept
fredrik.jacobsson@neh.com
070-554 0087

Per Karlsson

Per Karlsson

Försäljningsansvarig Företag
per.karlsson@neh.com
070-611 9914

Mats Daleskog

Mats Daleskog

Försäljningsansvarig Internationella Evenemang
mats.daleskog@neh.com
070-878 7808

Peter Hultqvist

Peter Hultqvist

Försäljningsansvarig Klubb & Förbund
peter.hultqvist@neh.com
070-600 0812

Mattias Blom

Mattias Blom

Försäljningsansvarig Exponering
mattias.blom@neh.com
070-611 9963

Oliver Bach Nielsen

Oliver Bach Nielsen

Försäljningsansvarig Danmark
oliver.bachnielsen@neh.com
+45 20 845775

Tor Erling Michelsen

Tor Erling Michelsen

Försäljningsansvarig Norge
torerling.michelsen@neh.com
+47 90 183032

HÄR FINNS VI

Huvudkontor

NeH Svenska AB
Nasta Gård 1
702 27 Örebro
Sverige
019-146000
info@neh.com

Försäljningskontor Stockholm

NeH Svenska AB
Skeppargatan 7
114 52 Stockholm
Sverige
019-146000
info@neh.com

Produktion & Logistik

NeH Produktion & NeH Logistikcenter
Kundvägen 10
702 36 Örebro
Sverige
0771-146000
logistics@neh.com

Försäljningskontor Danmark

NeH Danmark ApS
Strandvejen 44
DK-2900 Hellerup
Danmark
+47 90 183032
denmark@neh.com

Försäljningskontor Norge

NeH Norge a/s
Trollåsvejen 8
NO-1414 Trollåsen
Norge
+47 90 183032
norway@neh.com

Inköpskontor Kina

NeH Shanghai
Hongqiao E-Manor,
No. 1189, Wuzhong Road,
Shanghai, Kina 201103
+86 21 6090 6955
china@neh.com

Inköpskontor Polen

NeH Polen
Powstańców Wielkopolskich 33 A
70-111 Szczecin
Polen
poland@neh.com